Украіна — у Радбезі ООН

У четвер, 15 жовтня, відбулись вибори 5 нових непостійних членів Ради Безпеки ООН. Новим представником Східної Європи, замість Литви, у Радбезі стала Україна, отримавши підтримку від 177 країн.

Читайте також: Тільки факти: як Україна зможе використати статус непостійного члена в Раді Безпеки ООН

Заява Наливайченка

15 жовтня на засідання парламентського комітету завітав екс-голова Служби безпеки Валентин Наливайченко. Він розповів про корупційні схеми представників найвищих ешелонів влади — мовляв, представники "політичної верхівки" України відмивають вкрадені з бюджету гроші через офшорні компанії.

У свою чергу Ігор Кононенко, перший заступник голови фракції БПП зазначив, що заяви Наливайченка — передвиборчий піар.

Хто хоче стати депутатом

Громадська організація "Інтерньюз-Україна" розробила інтерактивну флеш-гру, присвячену передвиборчому процесу в Україні. Зокрема, у грі пропонуються "традиційні" для українського політику методи — підкуп виборців, поливання брудом конкурентів, використання популістичних слоганів. Якщо ж ви не впораєтесь з цим завданнями, вам порадять чесну боротьбу за мандат — "але це вже зовсім інша гра".

Анонс

Сьогодні, 16 жовтня, у Києві допитають керівників ВО "Свобода" у якості свідків у справі про розстріл євромайданівців на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року.