Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов. Нагадаємо, 20 вересня суд у Харкові змінив запобіжний захід щодо екс-мера Слов'янська Нелі Штепи. Її відпустили під домашній арешт. Замість електронного браслета до Нелі Штепі приставили двох поліцейських для контролю за її пересуванням.

За словами експерта, як мінімум, можна говорити про дуже м’яке українське законодавство. Насправді, переконаний Снєгирьов, відбувається тотальна амністія учасників сепаратистських подій 2014 року.

Читайте також: Хто така Неля Штепа і чому одіозна екс-мер Слов’янська має сидіти

Примітно, що рішення про звільнення Штепи (екс-мера перевели під домашній арешт – "24") збіглася із виступом Петра Порошенка на Генасамблеї ООН. Це сигнал західним партнерам, що Україна виконає взяті на себе найбільш небезпечні для нашої країни зобов’язання політичної частини Мінських домовленостей,
– переконаний Дмитро Снєгирьов.

Як зазначає експерт, Штепа була одіозною сепаратисткою. Щодо її злочинів доказової бази є більш, ніж достатньо. Все задокументовано. А домашній арешт, вважає він, – фактично амністія. Тобто це свідчення того, що навіть при наявності доказової бази діє ще не ухвалений закон про амністію.

На думку Снєгирьова, не виключено, що й екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, який зараз перебуває під арештом, також буде звільнений. Ситуація та сама: при наявності доказів свідки під присягою заперечують причетність Єфремова до державної зради, вчиненні умисних дій із метою зміни меж території та державного кордону України.

Читайте також: З криком "Слава Україні!" і прапором в руках Неля Штепа вийшла з СІЗО: з’явилось відео