“Я з першого дня брав участь в зоні АТО і чітко знаю, які команди давав Президент України, що він робив для того, щоб не було тої трагедії”, — сказав Полторак в ефірі програми “Шустер LIVE”.

Він зазначив, що ставиться до ситуації під Іловайськом дуже стримано і тут “потрібно робити серйозний аналіз”. Полторак наголосив, що сам зацікавлений у тому, щоб розібратися, “що там сталося”.

“Я не розумію, як можна давати такі висновки, коли не до кінця завершене розслідування... Зараз є Міністерство оборони, для того щоб розібратися, у чому причина, які були помилки допущені. Я вже дав відповідне розпорядження для того, щоб ми вивчили рішення, які приймали усі керівники на всіх рівнях. Я дав вказівку створити групу із науковців Національної академії оборони для того, щоб вони розібралися з цією справою”, — наголосив міністр оборони.

Полторак пов’язав заяву Сенченка із передвиборчим піаром.

Як відомо, тимчасова слідча комісія ВР з розслідування обставин трагедії під Іловайськом відзначає в попередніх висновках, що до цих подій привели неадекватні дії міністра оборони Валерія Гелетея та начальника Генштабу Віктора Муженка напередодні, а також те, що Президент не ініціював введення воєнного стану. У висновках комісія наголошує на проблеми з несвоєчасним фінансуванням потреб армії.

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування подій під Іловайськом Андрій Сенченко стверджує, що в усіх епізодах Іловайської трагедії загинуло і отримали поранення близько тисячі військовослужбовців.