До теперішнього часу ні Міністерство оборони, ні Генеральний штаб не відповіли на питання слідчої комісії, які стосуються втрат Збройних Сил України при прориві нашого угруповання з "Іловайського котла ", спрямовані на їх адреси ще 10 вересня 2014 року,
— сказано в тексті звіту.
Разом з тим, ТСК дійшла висновку, що за непрямими оцінками загальні втрати при прориві з оточення перевищили 300 осіб убитими.
Згідно з інформацією, представленою у звіті, втрати тільки підрозділів МВС і Нацгвардії в зоні Іловайська з 24 серпня станом на 20 вересня 2014 склали: вбитими — 31 людина, пораненими — 170 осіб, зниклими безвісти — 65 людей, полоненими — 98 осіб. Кількість тих, хто помер в результаті поранень, не встановлено.
Глава ТСК народний депутат фракції "Батьківщина" Андрій Сенченко, відповідаючи на питання журналістів, скільки всього людей загинуло під Іловайськом, заявив:
Якщо говорити про кількість, за всіма ознаками, загальне число загиблих, поранених і померлих від поранень, становить близько 1 тисячі чоловік у всіх епізодах Іловаскої трагедії,
— сказав він.
Крім того, глава комісії, представляючи звіт, підкреслив, що Міністерство оборони неправомірно обмежило громадський доступ до інформації як про загиблих, так і про нагороджених в результаті подій під Іловайськом.
До слова, Тимчасова слідча комісія ВР з розслідування обставин трагедії під Іловайськом відзначає в попередніх висновках, що до цих подій привели неадекватні дії міністра оборони Валерія Гелетея та начальника Генштабу Віктора Муженка напередодні, а також те, що Президент не ініціював введення воєнного стану.