Є велика ймовірність, що у разі створення такої партії до неї дійсно перейде багато республіканців, які підтримують Трампа. Про це в ефірі 24 каналу сказав директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик.

Цікаво На крок ближче до імпічменту: Палата представників схвалила резолюцію про усунення Трампа

"Я думаю, що це ймовірно. Теоретично можливо", – сказав Дубовик.

Яка проблема може виникнути

За словами Дубовика, може виникнути проблема у фінансуванні цієї партії.

Річ у тім, що донори, які підтримували республіканців, можуть зараз і не підтримати Трампа. Ба більше, він такий гравець, який вже відіграв своє і зіпсував репутацію в останні тижні,
– наголосив дослідник.

Він додав, що великі донори вже відвертаються від республіканців і обмежують дотації на їх потреби. Також Дубовик сказав, що республіканська чи демократична партія – це велика машина, яка працює, як годинник і має:

  • серйозне фінансування;
  • інфраструктуру;
  • осередки на місцях.

"Трамп може це зробити (створити партію – 24 канал), це буде така ініціатива, але чи буде вона успішною і матиме довгограючу перспективу – це покаже час", – підсумував експерт.

Імпічмент Трампа: що відомо

  • 6 січня у США відбулись масові заворушення – прихильники Трампа прийшли до Капітолія, коли Конгрес США збирався затвердити перемогу демократа Джо Байдена на президентських виборах.
  • Протест вийшов з-під контролю, активісти увірвались у будівлю, між ними та правоохоронцями трапилась стрілянина. Внаслідок подій загинули 5 людей, серед них – 1 поліцейський.
  • Скандал розгорівся навколо Дональда Трампа, адже саме він закликав людей прийти на протест та підтримати його.
  • Тепер Трампа хочуть притягнути до відповідальності. В Конгресі запропонували усунути його від влади до закінчення терміну дії президентських повноважень. Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі закликала оголосити йому імпічмент.


Заворушення у Вашингтоні / Інфографіка 24 каналу