Про це пише The Washington Post.

Читайте також: Трамп мав три варіанти удару по Сирії, у тому числі і по російській системі ППО, – WSJ

Трамп був поінформований, щодо висилки 60 російських дипломатів і підозрюваних шпигунів зі США, коли був у своєму передмісті Мар-а-Лаго. Президент погодився на такі умови, тому що його помічники пояснили, що витіснятимуть приблизно таку ж саму кількість росіян, що їхні європейські союзники – частина узгодженого кроку покарати Москву за отруєння колишнього російського шпигуна та його дочки на британській землі.

Наступного дня після публічного оголошення про вислання дипломатів, як повідомляють чиновники, Трамп вибухнув і проклинав їх. "До його шоку та жаху Франція та Німеччина виключили лише чотирьох російських чиновників – набагато менше, ніж 60 зі США", – йдеться у джерелі.

Ми зрівняємо кількість висланих російських дипломатів. Ми не будемо на першому місті. Ми вишлемо так само,
– заявив Трамп.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Великобританія оголосила про видворення із королівства 23 російських дипломатів. На знак солідарності із Лондоном ще майже 30 країн світу видворило понад 100 співробітників російських посольств та консульств.