Про це він розповів у інтерв'ю телеканалу CBS.

Читайте також: Радник Трампа з національної безпеки поїде до Путіна: відома мета

Відповідаючи на запитання про те чи втручалася Росія у вибори 2016 року, Трамп підтвердив втручання Росії, однак зауважив, що "Китай теж втручався".

"Я думаю, що Китай – більша проблема", – наголосив американський лідер.

Очільник Білого дому вкотре спростував припущення про те, що він "домовлявся з Росією" під час виборів.

Ви що думаєте, я б став дзвонити в Росію і просити допомогти мені допомогти з виборами? Ну припиніть. Вони б не змогли мені допомогти. Зателефонувати в Росію! Просто смішно,
– заявив Дональд Трамп.

Нагадаємо, що Дональд Трамп звинуватив Китай у спробі втрутитися у майбутні проміжні вибори у США, на яких будуть обирати частину членів Палати представників Конгресу та Сенату.

Із чого розпочалося "російське розслідування"?Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурором Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.