Про це повідомило видання "The Washington Post".

Причиною відмови від урочистого заходу став ультиматум кількох із лауреатів премії, які відмовились приходити на церемонію в разі присутності президента у залі. Відтак Дональд та Меланія Трамп заявили, що не будуть гостями урочистостей, щоб "дати можливість лауреатам відсвяткувати, не відволікаючись на політику". Окрім цього, Трампи висловили свої вітання всім учасникам заходу та подякували за їх численні досягнення.

Читайте також: Я знаю, хто такі справжні нацисти, – Шварценеггер написав емоційну промову для Трампа

Про бойкотування Трампа свідчила відставка всього складу президії Комітету у справах мистецтва та гуманітарних наук. Американці таким чином показали своє невдоволення позицією президента щодо подій у Шарлотсвіллі. Окрім цього, Дональд Трамп мав конфлікт з мистецькою елітою США, тому кілька представників премії заявили, що не будуть учасниками на урочистому прийомі Білого дому в грудні 2017 року.

У Центрі виконавських мистецтв імені Джона Кеннеді одразу ж відреагували на слова президента. Представники знакової премії з розумінням поставились до рішення Дональда Трампа та зазначили, що церемонія таки відбудеться.