Колишнього президента США Дональда Трампа оштрафували на 5 тисяч доларів за публікацію фотографії співробітниці судді з лідером демократичної більшості у Сенаті Конгресу США Чаком Шумером. Фотографія була розміщена на сторінці Трампа в соцмережі Truth Social.

Дивіться також "Він маніяк": племінниця Трампа заявила, що той міг "злити" дані про оборону Ізраїлю

Трамп повинен видалити фото

У підписі до фото колишній президент США назвав співробітницю Енгорона "подругою" Шумера. Штраф винесли за порушення заборони щось говорити або писати про членів апарату суду.

Раніше Трампа зобов'язали видалити фотографію із соцмереж. Незабаром він так і зробив, але залишився на сайті передвиборчої кампанії експрезидента.

Не помиляйтеся: у майбутньому за навмисні чи ненавмисні порушення до порушника будуть застосовуватися набагато жорсткіші санкції,
– наголосив суддя.

За його словами, це можуть бути більші штрафи або ув'язнення.

Юристка Трампа визнала себе винною у шести злочинах

  • Юристка Сідні Пауелл визнала свою провину у втручанні у виборчий процес. Крім цього, вона визначала себе винною у ще 5 злочинах. Пауел впливала на виборчий процес, бо хотіла вплинути на результати голосування у 2020 році на користь тодішнього президента США Дональда Трампа.
  • Відомо, що вона має відбути 6 років випробувального терміну, виплатити 6 тисяч доларів штрафу та написати особисті вибачення на адресу штату Джорджія та його мешканців.Крім цього, вона погодилася чесно свідчити під час майбутніх судових процесів.