Про це 24 каналу повідомив радник голови Офісу Президента Олексій Арестович. Він також зазначив, що росіяни можливості накопичення сил та зброї ЗСУ не дають, а все, що ми могли б накопичити – вистрілюємо за день.

Читайте також Буває багато вкидів і емоцій, – Арестович про ймовірний прорив окупантів на завод "Азовсталь"

Це й заважає нам зібрати сили для контрнаступу. Такої небезпеки, як була на початку війни, вже не буде. Але доведеться воювати довго і зупиняти ці всі наступи,
– говорить Арестович.

Чому Росія "затягує" війну

Таке "затягування" з боку Росії потягне за собою не тільки труднощі із контрнаступом, а й поволі виснажуватиме нашу економіку та військові сили – це розрахунок окупантів.

Не думаю, що цей план Росія втілить. Я вважаю, що ленд-ліз від Америки переможе російські спроби. Але це точно може тривати місяцями, тому потрібно налаштовуватись, що конфлікт буде довгим і кривавим,
– застерігає Олексій Арестович.

Ситуація на фронті справді важка

Радник голови ОП пояснює щодо складної ситуації на фронті – якщо дивитись очима простого солдата, то дійсно дуже важко, адже доводиться й втрачати побратимів, і маневрувати поміж постійними обстрілами артилерії та авіації.

"Проте якщо дивитись на загальну лінію фронту та проводити проєкцію на війну по всій країні, то росіяни щонайменше не досягають цілі цієї операції", – запевняє Арестович.

Арестович про прорив окупантів на "Азовсталь": дивіться відео