Три місяці тому російські окупанти почали повномасштабну війну проти України. Ворогу не вдалося втілити своїх намірів про швидке захоплення нашої держави, і кожен новий день наближає рашистів до краху.

Читайте також Зеленський напередодні саміту ЄС обговорив із Мішелем санкції проти Росії

Воєнні злочини окупантів та подвиги українців

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців відзначив мужність нашої армії та народу. Він підкреслив, що 90 днів війни проти окупантів – це термін спротиву, в який не вірила жодна розвідка у світі. Особливо в це не хотіли вірити наші вороги. Те, як Україна дає відсіч окупантам, змусила увесь світ дивитися на нашу країну інакше.

Що стосується рашистів, то їхнє справжнє обличчя тепер знають на всій планеті.

Це три місяці воєнних злочинів російських окупантів. Три місяці їхніх ударів, руйнувань, блокади. І три місяці масових подвигів наших людей, які захищають свою власну землю, свою власну країну,
– сказав Зеленський.

За цей час державними нагородами відзначили 15 тисяч 227 українців і українок. 155 українців отримали звання Героя України, з них 75 – посмертно.

"І кожна з таких цифр – це історія. Маємо памʼятати завжди, що вистояли протягом цих трьох місяців завдяки десяткам тисяч подвигів усіх, хто захищає державу. І ціною десятків тисяч життів українок і українців, яких убили окупанти", – додав президент.

Війна Росії проти України: останні новини з фронту

  • Російські окупанти продовжують наступальні дії у Донецькій та Луганській областях. Бомбардування та обстріли мирних міст не припиняються. Ворог кинув на ці напрямки великі сили в бажанні здобути бодай якийсь тактичний успіх.
  • Рашисти можуть здійснити атаку на Запоріжжя. Для цього вони вже зібрали 3 своє батальйонні тактичні групи. На тимчасово окупованих територіях українці продовжують чинити опір ворогу.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців на 90 день війни