Про це йдеться в заяві тристоронньої контактної групи за підсумками екстреного засідання в суботу в Києві

Тристороння контактна група наполягає на тому, що бойові дії в Східній Україні повинні бути негайно зупинені і всі учасники, які підписали документи в Мінську, повинні зустрітися для прямих переговорів якомога швидше, але не пізніше початку наступного тижня,
— йдеться в заяві.

Контактна група засудила активізацію насильства, особливо в безпосередній близькості від міста Маріуполь, де є численні жертви серед цивільного населення.

Таке насильство являє собою явне порушення букви і духу мінського протоколу та мінського меморандуму від 5 і 19 вересня відповідно,
— заявили в контактній групі.

Нагадаємо, у тристоронню контактну групу з врегулювання ситуації в Україні входять другий президент України Леонід Кучма, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, спецпосланець ОБСЄ Хайді Тальявіні.

Сьогодні вранці терористи з важкої артилерії обстріляли житлові квартали Маріуполя. Снаряди влучали у приватні будівлі, автомобілі, міський ринок та подвір’я багатоповерхівок. Кількість загиблих мирних жителів внаслідок обстрілу бойовиками Маріуполя зросла до тридцяти.