О 08:52 Повітряні сили повідомили про активність ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках. Уже через кілька хвилин сповістили про пуски російських КАБів.

До речі Намагався вдарити авібомбами: ЗСУ знищили ще один СУ-34

Окупанти запустили керовані авіаційні бомби

Близько 9 години ранку окупанти вкотре запустили керовані авіаційні бомби з тактичної авіації на Донеччині та Запоріжжі.

Повітряну тривогу оголосили в Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Кіровоградській областях. А незабаром і в Сумській.

"Тривога в Сумській області пов'язана з активністю ворожої тактичної авіації вздовж кордону", – зазначили в Повітряних силах.

Зауважимо, що о 09:15 моніторингові канали повідомили про повторні пуски КАБів на Донеччині вздовж лінії бойового зіткнення. Уже через 10 хвилин написали про третю хвилю пусків керованих авіаційних бомб.

Зверніть увагу ЗСУ влаштували "літакоцид" з винищувачів․ Чому росіяни зазнають катастрофічних втрат в авіації?

Росіяни атакували КАБами після перерви

  • Близько 7 години ранку в ефірі телемарафорону керівниця пресцентру Сил оборони розповіла, що окупанти не застосовували керовані авіабомби вже протягом кількох діб.
  • Минулого тижня ворог використав один такий снаряд у напрямку Херсонського району, але влучання було по відкритій території. Руйнувань і постраждалих не зафіксовано.
  • "Це співпало за часом зі збиттям чергового Су на Сході. І ми побачили, як тактична авіація згорнулася й повернулася на летовище", – зазначила Наталія Гуменюк.