Народні депутати фракції "Слуга народу" будуть налагоджувати діалог між місцевими жителями та правоохоронцями, повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук у фейсбуці.

Важливо! Хвилюватися немає про що: у Полтавській ОДА розповіли про ситуацію в Нових Санжарах

До Нових Санджар поїхали:

  • Костянтин Касай – обирався до ВР у мажоритарному окрузі, до якого входять Нові Санжари.
  • Тетяна Циба – комітет з питань свободи слова.
  • Максим Перебийніс – комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Кравчук додала, що нардепи мають пояснити, що заходи безпеки – безпрецедентні. І зроблено все можливе й неможливе, щоб гарантувати, що вірус до України не потрапить.

До слова, у Нових Санжарах тривають протести. Люди виступають проти того, аби евакуйованих розміщували на карантин у їхньому місті. На в'їзд до міста звезли військових на автобусах та бронеавтомобілі. Там почалися сутички поліції та місцевих жителів. Останні погрожують палити шини, лягати під колеса, перекривати державну трасу.


Коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Евакуація українців та іноземців з Уханя: головне

  • Літак з евакуйованими з Уханя українцями та громадянами інших країн прибув в аеропорт "Бориспіль". Там він дозаправився та пройшов дезінфекцію. Загалом на його борту було 45 українців та 27 іноземців.
  • Після цього літак прибув до Харкова. З Харкова евакуйованих спецтранспортом у супроводі та під охороною поліції доправили до медцентру "Нові Санжари" на Полтавщині.
  • У Нових Санжарах вони перебуватимуть 14 днів з суворим режимом санітарного епідеміологічного контролю і безпеки. Нагадаємо, що з Уханя забрали лише здорових українців.
  • Медцентр перебуватиме під постійною охороною, у приміщенні діятимуть усі необхідні заходи інфекційної безпеки.