В ефірі 24 каналу він припустив, що Путін може давати наказати на усунення опозиціонерів або ж просто вже отримувати таку інформацію від близького оточення. Також Кисельов назвав 3 причини, чому Навального отруїли саме зараз.

Про причетність Путіна до отруєння Навального

– Можливо, існують якісь інші способи (причетності Путіна до усунення людей, які заважають владі Росії – 24 канал). Це може бути ініціатива знизу, щоб зробити "приємне".

Читайте також Спецслужби Білорусі та України тісно співпрацюють, – експерт про затримання вагнерівців

– Можливо, якісь люди думають, якщо вбити Нємцова, Щекочихіна, Політковську Анну – у такий спосіб зроблять "приємне" Володимиру Володимировичу (Путіну – 24 канал), який їх точно не любить. Можливо, вони діють на свій розсуд.

Навальний у комі: чай в аеропорту та крики у літаку – відео

Про 3 причини, чому Навального отруїли саме зараз

По-перше, події в Хабаровську.

По-друге, наближення єдиного дня голосування 13 вересня. В понад 30 регіонах мають відбутися місцеві вибори різного рівня. Обиратимуть губернаторів, законодавчі зібрання та мерів міст.

По-третє, білоруська історія. Якимось чином історія з Навальним могла відвести увагу людей від Хабаровська та Білорусі на іншу тему. Окрім того, приклад Білорусі заразний

Що відомо про отруєння Навального?

Олексію Навальному стало погано 20 серпня 2020 року. Він летів з Томська до Москви, через погане самопочуття російського опозиціонера літак довелося екстрено посадили в Омську. Навального госпіталізували, він впав у кому. Соратники опозиціонера переконані, що їхнього колегу отруїли. Відомо, що Навальний перед польотом в аеропорту пив чай. Прессекретарка політика припустила, що саме у цей напій Навальному підлили невідому речовину, яка отруїла його організм. 22 серпня літак з Навальним прибув на лікування у німецьку клініку "Шаріте", чого попередньо домоглось оточення опозиціонера.