Як сказав Камельчук у кулуарах Верховної Ради, така постанова – "порушує Конституцію".

Важливо За один тиждень поліція вилучила майже 200 підроблених COVID-документів

Нардеп від "Слуги народу" вважає постанову про допуск в Раду із сертифікатом про вакцинацію порушенням Конституції, тому не збирається за неї голосувати.

Що раніше Камельчук казав про COVID-19

  • Нардеп від "Слуги народу" у грудні 2020 року заявив, що "не довіряє жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19".
  • Камельчук згодом спробував пояснити своє висловлювання. При цьому він не заперечив заяви щодо "вигаданого коронавірусу", а навпаки наголосив, що у всьому винна ВООЗ.
  • Вже у січні 2021 року депутат розповів, що вакцинація проти COVID-19 приность смерті. А препарати, які вводять людям, містять давно відомі шкідливі інгредієнти. Втім наразі цей допис видалено з його сторінки.

Що відомо про обмеження в Раді

Голова медичного комітету парламенту Михайло Радуцький наголосив, що нардепи планують розглянути постанову про введення обмежень на відвідування Верховної Ради для невакцинованих осіб.

Згідно з постановою, народні депутати і всі, хто працює в Верховній Раді (журналісти, помічники, апарат), повинні показати на вході один з документів:

  • сертифікат вакцинації,
  • ПЛР-тест або антиген-тест.

Це нормально, це застосовується у всіх парламентах. Ця постанова буде відтермінована, тому що нам треба забезпечити апарат Верховної Ради зчитувальними пристроями, які Мінцифри обіцяє найближчим часом дати, – пояснив Радуцький.

У вересні Радуцький розказав, що менше половини депутатів Ради вакцинувалися від коронавірусу.