Про це розповів український активіст, волонтер та блогер Сергій Стерненко. Також він оприлюднив унікальне відео спецоперації ГУР.

До теми Буданов "збив з ніг" Пєскова: у Кремлі проковтнули язик через удар по аеродрому у Пскові з Росії

Дрони – українська розробка

Стерненко розповів, що спільно із Головним управлінням розвідки за кошти українців поставили засоби ураження, які:

  • знищили 2 Іл-76,
  • серйозно пошкодили ще 2,
  • уразили ще кілька літаків.

Загальна сума збитків, завданих агресору, складає близько 200 мільйонів доларів. Це українська розробка. Ми не звітували про цю закупівлю, поки не будемо розкривати, що це були за засоби та що вони вміють, але гарантуємо — на так званій Росії буде і далі вибухати!
– наголосив активіст.

Він додав, що війна повертається туди, звідки прийшла – до росіян.

"І ми зробимо усе, щоб знищувати військовий потенціал окупантів. До перемоги! Дякую усім, хто донатить на військо. Ваші кошти саме на перемогу і працюють! Далі буде. І до речі. А де ж була псковська ППО?" – підсумував Стерненко.

Дивіться відео операції

Також відео атаки оприлюднила "Українська правда". На ньому зафіксовано безпосередньо момент ураження та вибуху російських транспортних літаків Іл-76.

Україна завдала удару по літаках у Пскові: відео

Два Іл-76 згоріли: відео

Ще 2 літаки зазнали серйозних пошкоджень: відео

Варто прочитати Воюватимуть хіба з АК: чому удари по російських заводах є надзвичайно ефективними

Атака дронів на Псков: що відомо

  • Відразу 6 російських регіонів 30 серпня опинилися під ударом дронів. Це була одна з найбільш масованих атак безпілотників по Росії.
  • Зокрема, вибухи пролунали на аеродромі у Пскові, який розташований за 700 кілометрів від України. Російські пропагандисти одразу ж почали звинувачувати в ударі країни Балтії, адже в Києва, мовляв, немає такого озброєння.
  • Унаслідок удару у Пскові спопелило щонайменше 2 літаки Іл-76 та ще стільки ж зазнали серйозних пошкоджень. Про це також свідчать і супутникові знімки Planet Labs.