Очевидно, що це пов'язано з черговою хвилею мобілізації. Про це 24 Каналу сказав російський опозиційний політик Ігор Яковенко.

Варте уваги По всій Росії відбувається активна підготовка до мобілізації: які дії спостерігаються

Це спроба ввести не залізну завісу, а залізні жалюзі. В цілому такі дії пов'язані з необхідністю перевести країну у напіввоєнний табір,
– наголошує Яковенко.

Росія закривається / Божевільний план Путіна / Кремль оголосить війну: дивіться відео

Путін не наважується на рішучі кроки

Як стверджує Яковенко, на рішучі кроки Владімір Путін і його банда поки не здатні, але таким чином вони намагаються дещо призупинити втечу росіян. Про тотальне закриття кордонів й введення залізного паспортного режиму не мовиться. Принаймні зрозуміло: щоб набрати 350 тисяч людей, потрібно дещо прикрити кордони. Власне, це і робиться.

"Що в голові у Путіна – невідомо. Проте оголошено, що армія має бути 1,5 мільйонною, а для цього не вистачає 350 тисяч солдатів. Ці цифри доступні. Те, що Путін завалюватиме лінію фронту трупами, поки матиме змогу, це очевидно.

Навіть для того, щоб мобілізувати 350 тисяч, не вистачає розкраденого російського резерву. Люди дійсно є, їх можна зібрати по селах і невеликих містах. "По Москві й Санкт-Петербургу ці заходи не вводяться. Що ж до інших регіонів, людей відловлюватимуть. Головне питання: що з ними робити далі? Де брати амуніцію і зброю? Це все не одразу", – наголошує Яковенко.

Втім, додає опозиціонер, за деякий час живу силу справді наберуть. Мобілізованих відправлять на фронт в Україну, де вони сотнями гинутимуть у запеклих боях.

Останні втрати ворога

  • На Сході України зараз точаться запеклі бої, під час яких російська армія зазнає колосальних втрат. Так, лише за минулу добу наші воїни знищили ще 650 окупантів.
  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що загальні бойові втрати Росії у війні проти України вже становлять 126 160 військових. При цьому інформацію щодо точної кількості поранених загарбників не наводять.
  • Окрім живої сили, противник втрачає і свою техніку. Станом на сьогодні українські бійці знищили щонайменше: 3198 танків, 6366 бойових броньованих машин, 2195 артилерійських систем, 253 РСЗВ, 221 засіб ППО, 293 літаки, 284 гелікоптери, 1947 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 796 крилатих ракет, 18 кораблів/катерів, 5037 одиниць автомобільної техніки й автоцистерн та 199 одиниць спеціальної техніки.