Про це заявив письменник, актор і телеведучий Антін Мухарський, повідомляє "Главред".

За його словами, ненависть до України на території Донбасу прослідковувалася ще задовго до загострення конфлікту з "братнім" народом.

Жителі Донбасу завжди будуть прагнути в РФ. Кількість "русского мира" на одиницю площі там критично велика. Так було ще й до 2013 року. Я часто бував у Донецьку і сам стикався з тим, як там ненавидять усе українське. Це ментальна ідеологічна та цивілізаційна прірва. Нам не по дорозі,
– наголосив Мухарський.

Читайте також: Мешканці "ЛНР" вже незадоволені окупантами, – розвідка

Він зазначив, що загалом сподіватися на добросусідські відносини між Україною та Росією не варто.

Ще наприкінці 90-х років я зі здивуванням відкрив для себе побутовий російський великодержавний шовінізм у виконанні російських акторів-заробітчан, що приїздили до Києва зніматися у кіно і серіалах: "Вы че, хохолики, какая н*х... незалежность? Да мы вам газ перекроем – будете тут, как обезьяны, задницы в вату кутать! Какая там украинская мова? Галицайское наречие! Да и вообще нет никакой Украины – есть Малороссия!". Таке чулося не раз і не два,
– розповів Мухарський.

Він поділився спогадами, коли у 2006 році на кіностудії Довженка актор побився з одним російським артистом, який зневажав Майдан 2004 року. Відтоді Мухарський в кіно, "окупованому російськими артистами", не знімався.

Читайте також: На кінематограф та телебачення України впливають олігархічні клани, — Мухарський

"З огляду на нашу історію, зараз маємо визначальні часи – або Україна стане дійсно незалежною, і Російська імперія остаточно розвалиться, або імперія знову (невідомо, в який спосіб) придушить, приборкає, приспить нашу волю до незалежності і знову, як уже було в історії, проковтне нас", – розповів шоумен.