Про це заявив віце-прем'єр Росії та спецпредставник зі зв'язків з Молдовою Дмитрій Козак, пише видання "РИА Новости".

Читайте також: Молдова не наважиться відмовитись від підтримки Путіна: Додон назвав причину

Ми готові до повного відновлення відносин з Республікою Молдова, але на взаємовигідній основі,
– сказав він.

Представник Путіна наголосив, що попередні рішення практично встановили бар'єри для доступу російських підприємців на молдовський ринок. Відтак Кремль вдався до відповідних дій.

"Це ненормальна ситуація. Уряд Росії готовий до співпраці, ми готові підтримати пориви, прагнення з боку бізнесу", – зазначив Козак.

Президент Молдови Ігор Додон 26 вересня зустрівся з Козаком у Москві. Молдовський лідер запевнив російського віце-прем'єра, що Кишинів прагне досягти балансу у відносинах з країнами Заходу і Сходу.

Цей баланс для Молдови життєво необхідний, – написав Додон у своєму Facebook.

Під час зустрічі представники країн обговорили також молдовсько-російський економічний форум, який пройшов минулого тижня в Кишиневі. Окрім того, Додон і Козак поговорили "про можливості надання Росією технічної допомоги молдовським виробникам сільськогосподарської продукції". Актуальною також була ситуація щодо Придністров'я і перспективи розвитку діалогу в придністровському врегулюванні.

Нагадаємо, конституційний суд Молдови тимчасово відсторонив президента країни Ігоря Додона від посади за запитом депутатів від Демократичної партії. Тепер підписанням указів про призначення міністрів замість президента займатиметься прем’єр-міністр або голова парламенту. Таке сталося не вперше, 2 січня Конституційний суд Молдови вже відсторонював Додона від посади.