На національному марші "За вступ до ЄС" великий натовп пройшов до Парламентської площі. Учасники маршу з усієї Британії подолали багатогодинний шлях, щоб узяти в ньому участь.

Читайте також Сунак вступив у боротьбу за посаду прем’єра Британії: консенсусу з Джонсоном не вийшло

Учасники акції закликають Велику Британію повернутися до складу ЄС

На Парламентській площі майоріли сині та жовті кольори: учасники акції розмахували прапорами ЄС і несли плакати. На деяких з них були надписи "Brexit ніколи не спрацює", "За нижчі рахунки #rejoin the EU" і "We voted romaine".

Протестувальники освистали фотографії діячів на великому цифровому екрані, які голосували за вихід із ЄС, таких як Борис Джонсон, Пріті Патель і Найджел Фарадж.


Національний марш "За вступ до ЄС" / Фото з твітеру Norfolk for Europe


Протестувальники вимагають повернутися до складу ЄС / Фото з твітеру Norfolk for Europe


На марш вийшли тисячі протестувальників / Фото з твітеру Norfolk for Europe

Перегони за крісло прем'єр-міністра Великої Британії

  • 20 жовтня прем'єрка Великої Британії Ліз Трасс оголосила про відставку. Вона не пробула на посаді й двох місяців.
  • Тим часом міжнародна спільнота почала припускати, хто ж може стати новим прем'єром. У Консервативній партії припускають, що Джонсон повернеться. Натомість букмекери віддають перевагу Ріші Сунак. Зауважимо, що член парламенту від Річмонда менш як 7 тижнів тому програв своїй суперниці Ліз Трасс.
  • Нещодавно він оголосив про те, що боротиметься за посаду прем'єр-міністра Великої Британії. Хоча раніше ЗМІ повідомляли, що Джонсон і Сунак напередодні проводили переговори. Журналісти зазначають, що політики до глибокої ночі обговорювали можливе об'єднання сил.

Варте уваги – Хто буде прем’єром Великої Британії: відео