За попередньою інформацією, вибух стався біля будівельного майданчика на вокзалі. Причина – випадковий підрив "авіаційної бомби" часів Другої світової війни.

Читайте також На Бурштинській ТЕС стався вибух: є постраждалі

Вибух стався біля мосту

У той момент на майданчику робітники проводили бурові роботи. Це неподалік мосту, через який повинні проходити всі потяги на станцію та з неї. Тому німецька залізнична служба призупинила сполучення для безпеки.

Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херманн розповів, що робітники випадково вдарили 250-кілограмову бомбу під час проведення робіт.

Що відомо про постраждалих

Постраждало троє людей. Це будівельники. Один з них отримав серйозні травми. BR 24 пише, що від сили вибуху бомби перекинувся екскаватор, а довкола завібрували вікна.

Поліція та пожежники розпочали масштабну операцію. На місці працюють понад 40 правоохоронців. Також там є спеціалісти з утилізації боєприпасів, які досліджують залишки бомби.

Вибух найбільшої бомби у Польщі

У Польщі 13 жовтня 2020 року під час операції знешкодження вибухнула авіаційна сейсмічна бомба Tallboy часів Другої світової війни. Це найбільша вибухівка, яка колись падала на територію країни. Її вага сягала аж 5400 кілограмів.

На щастя, вона взірвалась у воді, тож ніхто не постраждав.