Про це в ефірі авторської програми Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів опозиційний журналіст Айдос Садиков. У відповідь на питання про те, що відомо про місце перебування Назарбаєва, він сказав: "Ймовірно, перебуває в Астані, але довіряти цим джерелам не можна".

Зверніть увагу У Назарбаєва кажуть, що він не тікав і перебуває в Казахстані

Назарбаєва покажуть, якщо він живий, – Садиков

За словами Айдоса Садикова, спершу з'явився фейк про те, що Нурсултан Назарбаєв покинув країну. Навіть інформували, що поїхали його племінники й молодший брат Болат Назарбаєв.

Водночас журналіст розповів, що Нурсултан Назарбаєв нібито може виступити 11 січня, оскільки повинно відбутись затвердження нового уряду.

Ймовірно, його (Нурсултана Назарбаєва – 24 канал) можуть показати, якщо він, звичайно, живий. Цілком можливо, що його вже нема. Таке теж не виключають.

Айдос Садиков

Опозиційний журналіст

Садиков про ситуацію в Казахстані: дивіться відео

Ситуація довкола Назарбаєва: останні новини

  • Нурсултан Назарбаєв перебував владі Казахстану майже 30 років. Однак з початком протестів у 2022 році казахи почали вимагати його відставки з посади голови Радбезу та зменшення впливу Назарбаєва на владу.
  • Вже 5 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що замінить Нурсултана Назарбаєва.
  • Проте 9 січня у Назарбаєва заявили, що президент його не звільняв й він нібито сам передав повноваження Токаєву.
  • Згодом у ЗМІ з'явилась інформація, що Нурсултан Назарбаєв втік з країни, проте невдовзі повідомили, що він перебуває в Казахстані.