Про це повідомили у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату ЦВК, пише "УНІАН". Відповідне звернення було ухвалене під час засідання 10 серпня.

У Центркиборчкомі пояснили, що невизначення з переліком адміністративно-територіальних одиниць на Донбасі створює ризик для належного здійснення процедур щодо організації підготовки і проведення виборів.

Тому у ЦВК просять Верховну Раду не затягувати і сформувати чіткий перелік міст, в яких місцеві вибори 25 жовтня 2015 року проводитися не будуть.

Зазначимо, що перелік адміністративно-територіальних одиниць, у яких не проводяться місцеві вибори визначається Верховною Радою в постанові про призначення місцевих виборів.

Дивіться також: "Ракова пухлина" України: чому політики бояться втрати Донбас до виборів

За відповідний документ нардепи проголосували 17 липня 2015 року, проте необхідного переліку населених пукнктів, де 25 жовтня вибори проводитись не будуть, цей закон не містить.

У ЦВК наголошують, якщо найближчим часом депутати не визначаться, то це створить ризик для належного і своєчасного здійснення передбачених законом процедур щодо організації підготовки і проведення місцевих виборів на відповідних територіях.

Виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня чергових місцевих виборів, тобто 5 вересня 2015 року.

Нагадаємо, 6 серпня Президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори.