Таку думку висловив заступник міністра з питань окупованих територій України Георгій Тука в ефірі одного з українських каналів.

За його словами, кілька мільйонів українців працюють у Росії, тож важливо продумати – що очікує громадян після введення візового режиму з Росією.

"Я досі не чув професійних коментарів від Міністерства закордонних справ та Міністерства економіки та розвитку – які наслідки будуть для України, для громадян України після прийняття такого рішення. Я вважаю недоцільно педалювати це питання до тих пір, поки фахівці не дадуть нам повної інформації", – підкреслив політик.

Читайте також: Це прикра новина, – МЗС Росії про плани України щодо НАТО

Тука додав, що наразі не відома точна кількість українців, які поїхали до Росії на заробітки. Він підкреслив, що при тому режимі з Росією, який діє зараз, Україна також має всі можливості забезпечити безпеку всередині держави.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виступив за якнайшвидше введення візового режиму з Росією.

Згодом заступник голови парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка", представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що запровадження візового режиму між Україною та Росією наразі є недоцільним.

Спікер ВР Андрій Парубій заявив, що візовий режим з Росією парламент може схвалити наступного тижня.