Про це у стрімі на 24 каналі розповів політолог Микола Давидюк. Він акцентував, що це не означає, що людина проукраїнська чи вона така талановита, тому що путін йому повертає, наприклад, заручників.

Важливо Росія не має отримувати надприбутків: Зеленський обговорив з фон дер Ляєн важливі кроки

Микола Давидюк зазначив, що Ердоган може вдаватися до будь-яких дій, проте є питання: що він зробив для України? Навіть Макрон та Шольц, тобто Франція та Німеччина – зробили більше.

"Наприклад, виходить Бербок й робить заяву, через яку Європу потім всю трясе. Або ж вони допомагають фінансами, скільки наших людей вони прийняли", – пояснив Давидюк.

Ердоган все ж більше помагав росії. Якщо подивитися, скільки українців поїхало в Туреччину, а скільки росіян – це неспівмірні цифри,
– зазначив політолог.

"Якщо подивитися, скільки вони допомогли нам безпілотниками Bayraktar, за що ми дуже вдячні. Але на скільки мільярдів доларів вони допомогли обійти санкції росії? Ось це питання", – акцентував Микола Давидюк.

За його словами, турки показують історію з Bayraktar, але це питання 5 мільйонів, 10 чи 100. Проте мільярди йдуть агресорці. Росія мала б задихатися й вже йти здаватися, а вони знайшли лазівку й там працюють.

"Я не хочу створювати з Ердогана супер ідола, бо він собі награє регіональне лідерство. Він собі награє політичні мʼязи. Він грає в цього пашу і йому це прикольно. Але я не скажу, що ми від цього багато отримуємо", – розповів політолог.

Дивіться стрім з Миколою Давидюком на 24 каналі:

Останні новини щодо Туреччини