Війна між росією та Україною має наслідки, які стосуються Туреччини та всього людства. Про це заявив президент Реджеп Таїп Ердоган.

До теми Ердоган знову запропонував Зеленському зустрітися з путіним у Туреччині

Чому Ердоган хоче зустрітись з путіним і Зеленським

Усі були свідками того, що Туреччина докладала всіх зусиль, щоб не допустити війни, а потім завершити її миром. Враховуючи, що росія та Україна виробляють більше третини світового виробництва зерна, відправка українського зерна у світ через нашу країну є критично важливою подією для людства,
– зазначив турецький лідер.

За його словами, нині влада Туреччини продовжує усі зусилля щодо перетворення збалансованого, мирного, орієнтованого на рішення у розумінні нашої країни на позитивні результати.

"У Сочі я мав можливість детально обговорити з путіним відносини між двома країнами та українську війну. Ми їздили в Україну за участі генсека ООН для зустрічі із Зеленським. Наша мета – зібрати путіна та Зеленського в Туреччині для радикального вирішення кризи", – наголосив Ердоган.

Зустріч Зеленського з путіним

В Офісі Президента заявили, що жодних перемовин про зустріч Володимира Зеленського та володимира путіна наразі не ведуть. Проте консультації щодо відновлення експорту зерна з ООН – досить інтенсивні. Про це розповів голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

Єрмак наголосив, що ніяких перемовин щодо зустрічі Зеленського та путіна зараз немає. Зокрема, за участю Туреччини. В ОП принаймні про такі сигнали не чули.

"Президент багато говорив про нашу позицію щодо цього. Консультації щодо експорту українського зерна продовжуються – на рівні ООН", – зауважив Єрмак.

Варто переглянути – Про що Зеленський, Ердоган та Гутерріш говорили у Львові: дивіться відео