Це трапилось 26 січня. Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі Мікко Кіннунен.

До теми Москва дала вказівку не загострювати ситуацію в ТКГ перед нормандською зустріччю, – Гармаш

Туреччина запропонувала столицю для перемовин ТКГ

У відповідь на прохання голови ОБСЄ Туреччина попередньо запропонувала Стамбул як потенційне місце проведення зустрічей ТКГ за умови досягнення консенсусу,
– заявив Кіннунен.

Посол пояснив, що поінформував учасників дискусій про цю можливість повернутися до особистих зустрічей. На думку Мікко Кіннунена, ці перемовини "підвищать якість і конфіденційність обговорень по Донбасу".

До речі, раніше зустрічі Тристоронньої контактної групи відбувались в білоруському Мінську. Проте через пандемію вони тривали в онлайн-форматі.

Згодом же, після виборів в Білорусі та самопроголошення Олександра Лукашенка президентом, переговори не повертались до очного формату.

Останні новини щодо перемовин ТКГ

  • Тристороння контактна група провела зустріч 25 січня. Представник окупованого Донецька в українській делегації Сергій Гармаш заявив, що засідання було спокійним. Гармаш запевнив, що, очевидно, що Москва дала вказівку не загострювати ситуацію.
  • Перед цим, наприкінці 2021 року, Росія відкидала пропозицію про засідання ТКГ, яке ініціювала українська сторона. Його хотіли провести через порушення тиші на Донбасі.
  • На початку грудня 2021 року очільник МЗС Дмитро Кулеба під час візиту в Лондон заявив, що Україна працює разом із партнерами над тим, щоб повернути Росію за стіл переговорів.

Путін вимагає Медведчука в ТКГ – дивіться відео