Організатори обґрунтували своє рішення змінити логотип тим, що бажають без перешкод провести змагання за участю всіх зацікавлених сторін. Водночас в заяві додали, що мають юридичне підтвердження того, що їхній логотип нібито не порушує українське законодавство.

До теми Кияни запропонували змінити стать "Батьківщині-Матері" задля декомунізації

Організатори отримали скаргу

В EPICENTER заявили, що отримали скаргу від компанії Valve, через що і вирішили розглянути рішення про зміну логотипу. Також у своїй заяві організатори додали інформацію про те, що логотип не порушував законодавства, чому в них буцімто було юридичне підтвердження. Однак вони погодилися на зміни.

Не зважаючи на вже виготовлені подарункові набори, банери й іншу продукцію з символікою турніру, а також юридичний висновок, який підтверджує, що цей логотип не можна вважати комуністичною символікою, і тим більше не є пропагандою, було прийняте рішення змінити логотип змагання,
– йдеться в заяві організаторів.

У коментарях в користувачів виникли питання щодо "юридичного висновку" про логотип змагання й вони засумнівалься у правдивості цієї інформації. Однак так чи інакше, турнір отримав новий логотип.

Логотип змагань
Анонс змагання з використанням зміненого логотипу / Фото з твітеру EPICENTER

На зміну логотипу схвально відреагував юрист Богодар Ковалів на своїй сторінці у фейсбук. За його словами, це хороше рішення, адже змагання для східноєвропейських країн відійшло від ідеї пострадянщини.

Декомунізація в Україні: головне

  • У 2015 році в Україні набув чинності закон про декомунізацію, який передбає демонтаж пам'ятникам діячам більшовицького режиму, заборону пропаганди комуністичної символіки та загалом позбавлення наслідків комуністичної ідеології.
  • У межах цього законопроєкту також відбулася низка змін у назвах населених пунктів України. найвідомішими з них є перейменування Дніпропетровська в Дніпро, а кіровограда – в Кропивницький.
  • За виготовлення та поширення комуністичної символіки в Україні карають ув'язненням терміном до 5 або від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.