Нагадаємо, ввечері 31 жовтня ХАМАС заявив про атаку на найбільший табір біженців Джабалія, звинувативши у цьому ЦАХАЛ. Відомо про принаймні 50 постраждалих внаслідок удару.

Дивіться також Ємен атакував Ізраїль, ЦАХАЛ веде бій у тунелях під Газою: конфлікт на Близькому Сході

Деталі атаки Ізраїлю

Ввечері 31 жовтня ЦАХАЛ провів операцію у військовому опорному пункті ХАМАС на півночі Сектора Гази. Він розміщувався на заході Джабалії і використовувався командиром батальйону "Джабалія" для тренувань і здійснення терористичної діяльності.

Повідомляється, що у цьому у цьому районі були вогневі позиції, підземні тунелі, які терористи використовували як прохід до узбережжя, а також великий запас зброї.

Військовий опорний пункт ХАМАС у Джабалії / Армія Ізраїлю

ЦАХАЛ заявляє, що внаслідок операції було знищено близько 50 терористів. Під час операції у військову опорному пункті у Джабалії армія Ізраїлю знищила частину бойовиків, а іншу частину було ліквідовано ударом з літака. Військові знищили входи в тунелі, зброю і військову техніку.

Окрім цього, Ізраїль виявив розвідувальну документацію на території комплексу.

Міністерства закордонних справ Єгипту, Йорданії, Саудівської Аравії та Катару вже оприлюднили заяви, в яких засудили ізраїльські удари в Джабалії. Єгипет заявив, що подібні атаки є "нелюдськими" і "кричущим порушенням міжнародного права". Уряд попереджає про наслідки "невибіркових нападів на мирних жителів у лікарнях і навколо них, де вони шукають притулку".

Удар ізраїльських сил по пункту ХАМАС у Джабалії: дивіться відео

Війна на Близькому Сході: останні новини

  • ЦАХАЛ продовжує розширювати наземну операцію у Секторі Гази, залучивши додаткові сили піхоти, бронетехніки та бойової інженерії. Також військовим вдалося звільнити полонену службовицю рядову Орі Мегідіш, яку захопили під час штурму бази 7 жовтня.
  • Також ізраїльське командування заявило про роботу з ліквідації бойовиків у розгалуженій мережі підземних тунелів під Газою. За останню добу ЦАХАЛ атакував близько 300 цілей ХАМАС, зокрема, це пускові пункти протитанкових ракет і ракет під шахтами, а також військові об’єктах під землею.
  • Армія оборони Ізраїлю повідомила, що від початку цієї війни з ХАМАС загинуло 317 військових ЦАХАЛ. Мовиться про офіцерів та солдатів єврейської держави.