Позитивні висловлювання Трампа на адресу північнокорейського лідера пояснила речниця Білого дому Сара Сандерс, пише "Укрінформ".

Читайте також: Час покаже, – Трамп сумнівається щодо справ у КНДР

Президент мав на увазі розмови, які ми мали впродовж минулого місяця, щодо запланованої зустрічі, а також їхньої (КНДР – "24") готовності до денуклеаризації півострову,
– зауважила вона.

Представниця Білого дому додала, що президент США не зовсім змінив особисте ставлення до Кім Чен Ина, але хоче мати

"Але він хоче мати можливість сісти за стіл переговорів. І в цьому процесі вони (північнокорейська сторона – "24") були відкритими, підтвердивши свою готовність до денуклеаризації", – додала Сандерс.

Коментуючи, чи вважає президент, що режим КНДР змінився, речниця наголосила, що глава Білого дому вважає, що кампанія з максимальним тиском працює. Проте, вона наголосила, що США не збираються пом'якшувати цю кампанію, поки не побачать, що окремі обіцянки Кім Чен Ина не перетворюються в конкретні дії.

Водночас, речниця також підкреслила, що Північна Корея "рухається в правильному напрямі".

Нагадаємо, 21 квітня КНДР оголосила про припинення випробувань ядерної зброї та міжконтинетальних балістичних ракет. Дональд Трамп був одним з перших, хто привітав таке рішення Кім Чен Ина.

Раніше під час активного дипломатичного протистояння між США та КНДР Трамп не раз дозволяв собі образливі вислови на адресу північнокорейського лідера, то називаючи його "маніяком і божевільним", то "маленьким Рокетменом", однак після відмови КНДР від ядерних випробувань Трамп наголосив, що вважає лідера Північної Кореї дуже "дуже відкритою і чесною" людиною.