Про це пише видання Postimees.

Читайте також: "Це хронічні захворювання": окупанти в Криму ігнорують скарги населення через хімічні викиди

Так, в офісах турфірм були проведені обшуки у зв'язку із підозрою щодо продажу путівок в окупований Росією Крим і Севастополь. Прес-секретар Держпрокуратури Каарель Каллас наголошує, що туди, відповідно до рішення Європейського союзу про санкції, заборонено організовувати турпоїздки і надавати там туристичні послуги.

У зв'язку з тим, що Російська Федерація порушила територіальну цілісність України, Європейський союз в 2014 році ввів санкції на надання послуг на анексованих територіях. У цей список включено також заборона на надання туристичних послуг – поїздок в Крим і Севастополь,
– підкреслив Каллас.

Він наголосив, що цей захід введений спільно всіма країнами ЄС і спрямований на те, щоб дати чіткий сигнал – жодна країна не визнає аконною анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією.

За його словами, початкові підозри в зв'язку з цим висунуті п'яти особам, яких допитали і потім відпустили на свободу. Прокуратура не взяла жодну із підозрюваних осіб під варту.

Видання зазначає, що естонські турфірми роками продавали путівки до Криму, ігноруючи європейський закон.

Нагадаємо, так звана влада окупованого Російською Федерацією Криму заявила про рекордну кількість туристів, які відвідали півострів у 2018 році. Вони заявили про понад 6 мільйонів туристів станом на жовтень. Такий показник нібито є найбільшим за "весь пострадянський період".

Нагадаємо, раніше у мережі з'явились фото із майже порожніх пляжів курортного міста Алушта в окупованому Криму. На світлинах видно, що на пляжах півострова дуже мало відпочивальників.