Таку заяву зробив директор служби безпеки Facebook Алекс Стамос, яку опубліковано у спеціальному розділі соцмережі.

Читайте також: ФБР запідозрило Росію у ще одному епізоді щодо втручання у вибори президента США, – ЗМІ

За його словами, соцмережа не дозволяє неавторизовані облікові записи, тому у підсумку усі ці виявлені акаунти, які ще були активними, було закрито.

Крім того, він зауважив, що йдеться про рекламу поглядів щодо тем, які охоплюють імміграційні, расові та гомосексуальні права, але не підтримку певного політичного кандидата, зокрема і на останніх президентських виборах у США.

"Близько чверті цих об'яв були географічно орієнтованими, і більшість оголошень були показаними у 2015 році, а не у 2016-му, коли відбулися вибори", – додав директор служби безпеки Facebook.

Також у Facebook знайшли ще приблизно 2200 оголошень на суму близько у 50 тисяч доларів, які могли бути пов'язаними з Росією. Зокрема, це реклама, яку придбали з IP-адрес США, але російською мовою.

Читайте також: Фахівці підрахували ботів Порошенка у Facebook: цифра дивує

Водночас у компанії наголосили, що поділилися своїми висновками з федеральним розслідуванням впливу на президентські вибори в 2016 році в США, і будуть продовжувати співпрацювати з інституцією.

Член Федеральної виборчої комісії США Еллен Вайнтрауб своєю чергою заявила, що виборці в США заслуговують того, щоб дізнатися, звідки з'являються виборчі оголошення, передає РБК.

"Неправомірно, щоб іноземні громадяни витрачали гроші у зв'язку з будь-якими федеральними, державними або місцевими виборами прямо або побічно", – наголосила вона.