Про це повідомляє прес-служба Меджлісу на своїй сторінці у Facebook.

У Меджлісі такі регулярні допити розглядають як перешкоджання виїзду в Анкару для участі в роботі II Всесвітнього Конгресу кримських татар, який відбудеться 1-2 серпня 2015 року,
— наголосили у представницькому органі кримськотатарського народу, додавши, що відразу декільком представникам Меджлісу призначені допити на 31 липня і 1 серпня.

"29 липня 2015 року в Слідчому комітеті РФ по Республіці Крим у "справі 26 лютого" був допитаний голова Сімферопольського регіонального меджлісу Леммар Юнусов. Наступний допит відбудеться 1 серпня 2015 року", — йдеться у заяві.

Окрім цього, 28 липня на допит у "справі 26 лютого" (заворушення у Сімферополі, які мали місце 26 лютого 2014 року — "24") викликані перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, заступник глави Меджлісу Ільмі Умеров, а також голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв. Тепер Умерова "запрошують" прийти ще раз на допит 31 липня, а Джеляла і Смедляєва — 1 серпня.

В Крыму продолжаются допросы членов Миллий Меджлиса29 июля 2015 года в Следственном комитете РФ по Республике Крым по ...

Posted by Qırımtatar Milliy Meclisi on 30 липня 2015 р.

До слова, російський суд продовжив арешт заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза ще майже на 4 місяці — до 19 листопада.