Таку інформацію оприлюднило "Радіо Свобода" з посиланням на відповідь ГПУ на запит ресурсу.

"У Генеральній прокуратурі заявляють, що в 2017 році запити від компетентних органів Грузії про видачу колишнього грузинського президента, екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі не надходили", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: За що обвинувачують Саакашвілі у Грузії: Геращенко висунув свою версію

Крім того у відповіді на запит зазначається, в 2014 і 2015 роках отримували від грузинської сторони клопотання про розшук, взяття під варту та видачу Саакашвілі.

Щоправда, як підкреслили у ГПУ, за результатами перевірки наприкінці березня 2015 року, вирішили відмовити у видачі Саакашвілі.

Нагадаємо, 5 вересня заступник міністра юстиції України Сергій Петухов заявив, що Головна прокуратура Грузії надіслала українському Мін’юсту запит про розшук, взяття під варту і екстрадицію Міхеїла Саакашвілі. За його словами, документ буоло адресовано і Генеральній прокуратурі України.

До слова, 18 серпня в офісі генерального прокурора Грузії наголосили, що співпрацюють з Україною у питанні екстрадиції політика. Заява з’явилася після того, як Саакашвілі оголосив про плани повернутися до України.