Про це повідомило Міністерство оборони України на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Вибухи на арсеналі біля Ічні: у Полторака показали, як ліквідовують наслідки

На технічній території продовжують працювати пожежні танки, інженерні машини розгородження та пожежна техніка. Авіацією ДСНС було зійснено 14 скидів води на осередки тління,
– йдеться у повідомленні відомства.

Зазначається, що для розмінування адміністративної території арсеналу залучено 15 спеціальних груп. У населених пунктах, що розташовані поблизу арсеналу, працює 21 група спеціалістів піротехніків ДСНС України які займаються очищенням місцевості, доріг та під’їзних шляхів від залишків вибухонебезпечних предметів.

До слова, це вже далеко не перший випадок вибухів на військових складах в Україні впродовж останніх років.

вибухи в Україні на військових складах інфографіка
Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військовапрокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічніяк службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.