Як інформує прес-служба Міноборони, станом на 09:00 12 жовтня на території 6-го арсеналу поблизу Ічні все ще чути поодинокі вибухи.

Читайте також: Вибухи складів з боєприпасами в Ічні: останні новини

Хоча інтенсивність вибухів та кількість осередків тління у порівнянні з попередньою ніччю в ніч на п'ятницю значно зменшилася.

Станом на ранок 12 жовтня на території арсеналу працює 9 пожежних танків, 15 пожежних машин та 3 інженерні машини розгородження.

Окрім гасіння та розмінування, здійснюється також аеророзвідка території.

Ічня вибухи ліквідація наслідків
Вибухи на військових складах біля Ічні: Міноборони здійснює аеророзвідку території

Піротехнічні групи працюють також у населених пунктах поблизу арсеналу – вони зачищають місцевість, дороги та під’їзні шляхи від залишків вибухонебезпечних предметів.

Дивіться відео, як лвіквідовують наслідки вибухів на військових складах біля Ічні:

Що сталось на військових складах під Ічнею?
Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічніяк службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:

До слова, це вже далеко не перший випадок вибухів на військових складах в Україні впродовж останніх років.

вибухи в Україні на військових складах інфографіка
Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка