Усього під час краху будівлі всередині перебувала 71 людина. З них – 58 були поміщені туди на карантин, повідомляє BBC. Наразі врятована 41 людина. Ці особи мають травми різного ступеня тяжкості.

Страшна ДТП У бензовоза в Сирії відмовили гальма, жертвами стали 99 людей: фото

Офіційне інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що на першому поверсі будівлі проводилася реконструкція. Там були розташовані магазини і кафе. Сам готель був відносно новим – його відкрили у 2018 році. Чому готель впав, наразі немає точної інформації. Однак, вже зараз попередніми причинами трагедії називають серйозні порушення техніки безпеки і недбалість.

китай готель коронавірус завали
На місці події працюють рятувальні служби / Фото South China Morning Post

Рятувальники продовжують розбирати завали. Під ними перебувають ще 10 людей.

У китайській провінції Фуцзянь завалився готель, є постраждалі / Google Maps

Що відомо про коронавірус у світі: головне

  • Станом на 8 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 107 тисяч 187 людей, померли – понад три з половиною тисячі осіб. Одужали понад 60 тисяч людей.
  • Коронавірус поширився на більшість європейських країн, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім Китай та США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.