Про це повідомляє прес-служба МЗС Росії.

За словами представників російського відомства, для Америки вже стало традицією висувати Росії "голослівні претензії".

"Нам продовжують приписувати фантастичні, неіснуючі наміри стосовно України. При тому, що спроби США створити проблему з раптових перевірок боєготовності російських збройних сил проводяться на фоні поведінки Києва, яка викликає все більше побоювань. Вважаємо, що замість цього США слід було б зосередитися на роботі зі своїми клієнтами над виконанням Мінських домовленостей", – зазначають у МЗС Росії.

Читайте також: Велика війна Росії з Україною може відбутися у найближчі тижні, – експерт

У відомстві додали, що претензії США до Росії є недоречними, адже сама Америка не дотримується своїх договірних зобов'язань.

"Ми неодноразово звертали увагу американської сторони на численні "вольності" у виконанні нею своїх договірних зобов'язань. Розраховуємо на те, що США займуться усуненням власних недоробок замість того, щоб піднімати шум навколо дій Росії, яка, ще раз підкреслюємо, всі свої договірні й інші зобов'язання неухильно дотримує", – наголосили у Міністерстві закордонних справ Росії.

Нагадаємо, Америка висловила стурбованість щодо раптових військових навчань Росії. У США вважають, що таким чином Кремль хоче приховати розгортання бойових дій в Україні.