Пряма трансляція на
Останні випуски

У Луцьку двоє підлітків врятувались з трясовини завдяки гаджетам

- Читать новость на русском

У Луцьку надзвичайники врятували з болота двох хлопців завдяки повідомленню.

Максим і Роман саме повертались від популярного у лучан місця – знаку HOLLYWOOD поблизу Луцька. Дорогою випадково потрапили у болото. Спершу погрузли по коліна. Три години намагалися вибратися. Але їх застала темрява.

"Ми вже були готові, що вже не вийдемо, що максимум, коли нас дістануть, це ранок. А до ранку ми точно не доживемо. Вийти самі ми вже не могли, бо сил не було", – розповів врятований Максим Павлюк.

Читайте також: Виховний процес матері завершився самогубством її 14-річної дитини у Києві

Коли вже були по шию у болоті, по телефону продиктували батькам GPS-координати. Ті викликали рятувальників.

"Ми, коли ці маячки побачили, це була найщасливіша мить у моєму житті", – поділився хлопець.

Вже на місці рятувальники побачили, що тут десятки гектарів очерету. Аби почути крики хлопців, включали сирену й проблискові маячки і постійно говорили з ними по телефону. Віталій пробирався до хлопців крізь очерет по коліна у воді.

Вони самостійно вилізли з води на таку купину в болоті і на ній перебували. Я до них підліз, натягнув мотузку,
– зазначив старший помічник начальника чергової зміни Віталій Прусак.

Максим за допомогою мотузки, перебираючи руками, перейшов на сушу, а інший сказав, що вже не відчуває ніг. Тож Романа рятувальник виніс на плечах.

Врятували хлопців менше, ніж за 5 хвилин.

Цього хлопчика, в якого вже було переохолодження тіла, в нього вже руки й ноги повноцінно не рухалися. Його мій колега взяв на руки й заніс до пожежного автомобіля, аби переодягнути. Вони ж були повністю мокрі,
– сказав помічник начальника зміни Артур Куц.

Аби відігріти хлопців, рятувальники одягнули на них свої бушлати. Карета "швидкої" доїхати до місця не змогла – загрузла у болоті. Першу допомогу Максиму і Роману надали, вже коли автомобіль надзвичайників під'їхав до "швидкої". Тепер хлопці день порятунку вважають своїм другим днем народження. Так що використання гаджетів буквально врятувало людям життя.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі