Встановлений контрольно-пропускний режим на блокпостах навколо міста та опорних пунктах. Наразі продовжується інженерне та фортифікаційне обладнання блокпостів та загального району оборони міста. Місцеве населення підтримує дії українських військовослужбовців, допомагає у відбудові фортифікаційних споруд. Активісти громадських організацій активно допомагають військовим, підвозять до блокпостів питну воду та теплі речі. – розповів Лисенко.

Також він розповів: унаслідок обстрілів терористів частково відключені від газопостачання понад 172 тисячі абонентів у 26 населених пунктах Луганської області. Повністю відключені 53 населені пункти. Учора бойовики здійснили ще один мінометний обстріл Луганської ТЕС. Наразі після обстрілів терористів на Луганській ТЕС працює 2 енергоблоки з 5-ти.

Співробітниками управління СБУ у Донецькій області затриманий громадянин Гармаш В.В. Диверсант займався збором інформації про переміщення військової техніки та військовослужбовців сил АТО у Великоновосілківському районі Донецької області та передавав її учасникам так званої "ДНР". Наразі відносно нього розпочато досудове розслідування за ст. 258 "Терористичний акт", – розповів речник РНБО.

За його словами, продовжується розкол в рядах терористів. У Донецьку вчора відбулось збройне зіткнення між бойовиками незаконних збройних формувань "Оплот" та "Кальміус". Під час перестрілки було вбито 5 терористів з угрупування "Кальміус".

В Алчевську Луганської області запрацювали банкомати "Ощадбанку". Зараз 7 терміналів цієї установи вже можуть обслуговувати клієнтів, – сказав Лисенко.