Відповідне відео розмістив журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: МЗС гостро відреагувало на підпал культурного центру угорців в Ужгороді

Як відомо, уночі 27 лютого в Ужгороді на Православній набережній зловмисники спалили будівлю, в якій розташовується Угорське культурне товариство Закарпаття. Цілком ймовірно, що займання сталося через кинутий коктейль Молотова.

"Оприлюднюю відео, яке зняв з камер спостереження на сусідній будівлі офісу КМКС. Тут чітко видно, як підкладали вибухівку, сам момент вибуху, а також роботу пожежників", – йдеться у повідомленні.

На камерах видно, як невідомий приніс сумку з вибухівкою та поклав її прямо на підвіконня будівлі.

Уточнюється, що вибухівку підклали о 03:04, а здетонувала вона в 03:11. Вже о 03:25 приїхала перша бригада пожежників, а через 10 хвилин, в 03:35 – друга.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що уранці 4 лютого в Ужгороді невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у приміщення будівлі, в якій розташовується Угорське культурне товариство. Згодом очільник Закарпаття Геннадій Москаль заявив, що це здійснили двоє поляків – 21-річний Адріан Марглевскі та 25-літній та Томаш Рафал Шімков’як. Вони представники радикального польського угрупування "Фаланга", чиї члени брали участь у війні на Донбасі на стороні бойовиків.