Про це заявив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк на традиційному брифінгу.

Читайте також: ЗСУ на Донбасі отримають нові позашляховики "Богдан": фото

Після зміни формату АТО, яке Президент України анонсував на 30 квітня, керівництво переходить до Збройних сил України. Так, у ЗСУ з’являються додаткові повноваження щодо реагування на агресію, а частини та підрозділи Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, Національної поліції та інші силові органи переходять в підпорядкування Збройних Сил України,
– стверджує він.

Як нагадав представник оборонного відомства з посиланням на слова Порошенка, зараз АТО перебуває під керівництвом Служби безпеки України.

"Взаємодія між СБУ та вищеозначеними підрозділами є абсолютно іншою ніж та, що є передбаченою в Законі про реінтеграцію Донбасу", – додав Гуцуляк.

Водночас прес-офіцер підкреслив, що відроджені Збройні сили України день за днем нарощують свій бойовий потенціал і бойові спроможності. Зокрема, за його словами, створено оперативний резерв військовозобов’язаних з бойовим досвідом та суттєво покращено забезпечення ЗСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Збройних Силах планують створити окремий медичний рід військ. Крім того, Верховна Рада остаточно перейменувала "десантників" на Високомобільні десантні війська ЗСУ.