Про це повідомляє Урядовий портал.

"Виходимо з того, що керівник російського зовнішньополітичного відомства мав на увазі дострокові місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей, які проводитимуться у відповідності до законодавства України 7 грудня 2014 року", - йдеться в повідомленні.

МЗС нагадало, що домовленість щодо проведення таких виборів зафіксована у п. 9 Мінського протоколу від 5 вересня 2014, підписаного представником РФ - послом РФ в Україні.

"Визнання легітимності будь-яких інших виборів однозначно перекреслить логіку мінських домовленостей та свідчитиме про недотримання російською стороною взятих на себе зобов'язань у реалізації ініціатив зі встановлення миру на Донбасі", - наголосили у відомстві.

Українське міністерство закликало усі демократичні держави світу відмежуватися від підтримки будь-яких виборів, що плануються поза межами правового поля України.

Як відомо, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія визнає вибори у "ДНР" та "ЛНР", які відбудуться 2 листопада.

У свою чергу Держсекретар США Джон Керрі заявив, що міжнародна спільнота не визнає вибори на Донбасі доти, доки вони не будуть проведені у рамках спеціального закону про статус (окремих районів Донецької і Луганської областей), прийнятого українським парламентом і підписаного Президентом Порошенком"