Була загроза скасування прем'єри кінострічки у зв'язку з тим, що 4 червня добровільно пішов з життя режисер фільму Леонід Кантер.

Читайте також: Кінофестиваль пам'яті відомого режисера Леоніда Кантера потребує волонтерів

Це була довгоочікувана подія і ми готувалися до неї кілька місяців. Вона виправдала сподівання та була світлою і сповненою любові, сказала продюсер Катерина Мізіна.


На прем'єру у Франції з України приїхали автори фільму: режисер Іван Ясній, аніматор Юрій Журавель, продюсер Катерина Мізіна, режисер монтажу Ярослав Попов, брат Василя Сліпака Орест. Бракувало лише Леоніда Кантера.


Праворуч Орест Сліпак

Після перегляду фільму із глядацької зали на сцену піднялися герої кінострічки друзі та колеги Василя Сліпака, яких майже 2 роки тому режисери знімали в Парижі. Вони висловили свою вдячність за таку пам'ять Василеві та неодноразово повторили, що фільм дуже добре передає характер та цінності його співака.

Читайте також: День пам’яті Василя Сліпака: спогади про легендарного Міфа

"Посол України Олег Шамшур особисто подякував творчій групі, а ми подякували посольству за організацію показу. Вечір закінчився оплесками глядачів на честь Василя Сліпака та Леоніда Кантера", – додала Мізіна.