Як передає "Українська правда", про це повідомила довірена особа кандидата в депутати Аркадія Корнацького Сергій Рохманов.

За його словами, голоси Аркадія Корнацького вносяться у систему, як голоси за іншого кандидата.

"По дільниці № 480583 голоси (103 голоси), які виборці віддали Аркадію Корнацькому, в системі електронного підрахунку "Вибори" вписалися технічному кандидату Киселю. Натомість, результат Киселя, який становить 1 голос, пораховано як результат Аркадія Корнацького", — сказав Рохманов.

Він також додав, що дані до системи "Вибори" вносяться занадто повільно. Так, станом на зараз опрацьовано майже 170 протоколів (90%), а на сайті ЦВК інформація лише стосовно половини.

Рохманов також наголосив, що відповідно до протоколів з мокрими печатками з усіх дільниць Аркадій Корнацький перемагає на виборах з відривом у 272 голоси.

"Ми закликаємо СБУ й інші правоохоронні органі негайно втрутитися в ситуацію й припинити фальсифікацію на 132 виборчому окрузі", — наголосив він.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 90,02% протоколів, отриманих від виборчих комісій, на виборах до нової Верховної Ради України.