Оперативний приїзд рятувальників та майже година спроб реанімувати 45-річного чоловіка не допомогли врятувати йому життя. Про це повідомила Gazeta Krakowska.

Читайте також: Гранатомет та цілий арсенал боєприпасів у пакетах для сміття виявили на Західній Україні

Місцеві чиновники зазначають, що будівельні роботи біля замку Вавель у Кракові виконували з дотриманням усіх норм безпеки та під наглядом контролюючих органів. Усі робітники були тверезими. Тож зараз слідчі перевіряють, чи не було порушень під час виконання робіт та чи мала компанія всі дозволи.

Пожежники та рятувальники прибули негайно, застосували гідравлічні та пневматичні інструменти, щоб визволити людину з-під завалів. Усього на це знадобилося вісім хвилин. Але потім спроби медиків реанімувати українця, який зазнав серйозних травм, були безуспішними.

Обвал під час реконструкції замку Вавель у Кракові: дивіться фото

Влада міста вже висловила співчуття родині загиблого українця.

Трагічні випадки з українцями в Польщі:

• Рік тому українка втратила руку, працюючи у пральні в Польщі: кінцівку затисло у пральній машині, а власник відмовився розрізати техніку, натомість змусив чекати, доки майстри її розберуть.

• У вересні минулого року на будівельному майданчику житлового комплексу в центрі Лодзі 28-річний українець впав з 15 поверху, чоловік помер на місці.