Російський політолог Андрій Окара висловив таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф". За його словами, цю ідею приписують екс-прем'єру Євгену Примакову, який нещодавно помер.

За словами експерта, така ідея є неприйнятною для західних лідерів.

Цілком можуть посилитися санкції щодо тих компаній, які ведуть бізнес на території Криму. Ідея "Крим в обмін на Донбас", яку приписують покійному Євгену Примакову, неможлива апріорі, адже вона має логіку тільки для Кремля. Захід в особі дуже багатьох ключових політиків багато разів підтверджував, що на таке не згоден,
— зауважив Окара.

На думку політолога, Росія зараз перебуває у такій точці, з якої почнеться її найглибша криза. Він додав, що у політологічних колах в Росії все частіше звучать слова про перетворення країни в конфедерацію та встановлення міжнародного контролю над російським ядерним потенціалом.

Російське суспільство, насправді, розколоте. Це не 50 на 50, а десь так: приблизно 85% підтримують політику Кремля, а решта 15% діляться на тих, хто не підтримує (націонал-зрадники), і тих, хто вважає, що Путін злив "Новоросію" і є агентом Держдепу. Такі кричать: "Стрєлков, спаси нас від Путіна!"
— додав Окара.

Читайте також: Захід вирішив відновити суверенітет України з Кримом і Донбасом, — екс-радник Путіна