Спершу про смерть Ісаєва повідомила низка російських ресурсів. Згодом цю інформацію підтвердила у своєму фейсбуці його помічниця Аліна Жестовська.

Радимо ознайомитися! Помер російський політик Нікіта Ісаєв: чи був він "ручним опозиціонером" Кремля

"Сьогодні вночі раптово пішов мій коханий чоловік, сенс і суть всього. Ми були в цей момент разом. Він дуже багато робив для мене та навіть в цей момент, який я поки не розумію, як пережити, він виявився поруч зі мною", – написала вона.

За словами Жестовської, про дату та місце похорону буде повідомлено пізніше.

Також прокоментував інцидент речник Ісаева Олександр Макаренко. Він повідомив, що політик помер, коли їхав у потязі з Тамбова до Москви. У Тамбові він працював. Імовірна причина смерті – зупинка серця, передає РБК.

Телеграм-канал Mash передає, що під час поїздки у потязі до Москви Ісаєву стало зле, і йому викликали "швидку". На одній зі станцій лікарі констатували смерть – серцево-судинна недостатність і зупинка серця. За інформацією телекграм-каналу Mash, Ісаєв помер ще до приїзду лікарів. Опісля тіло політика доправили на Павелецький вокзал у Москві.

Зауважимо, що останній допис у фейсбуці Ісаєв зробив увечері 15 листопада. У повідомленні він відзвітував про свою поїздку до Тамбова.

"Залишаю тут боротися тих, хто знає свій регіон краще за мене. Я ж включаю регіон до своїх списків найбільш активних опозиційних груп. 2019 – 2021 роки на Тамбовщині будуть вкрай цікавими", – підсумував Ісаєв.

Зверніть увагу! Помер відомий комік Ільяс Хасанов: біографія та останні дописи гумориста у мережі

Що відомо про Нікіту Ісаєва? Він був політологом і лідером громадсько-політичного руху "Нова Росія". Очолив він "Нову Росію" в 2017 році. Працював в уряді Івановської області, Держкомітеті у справах молоді, Міністерстві регіонального розвитку.

Ісаєв також був головою президії всеросійської партії "РОДІНА", кандидатом юридичних наук, дійсним державним радником 3 класу. Цікаво, що він як експерт багато разів брав участь у пропагандистській програмі Ольги Скабєєвої "60 хвилин".