Голова штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко розповів в інтерв'ю LB.ua, що Бабак теоретично сам вже проявляв ініціативу, що хоче стати міністром освіти.

Важливо: Потрібно скоротити кількість державних вишів в Україні, – Бабак про реформу освіти

Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті. Я знаю, що Сергій напрацював пакет освітніх законопроектів, тож готовий йти у профільний комітет,
– розповів Корнієнко.

За його словами, "Слуга народу" буде продовжувати реформи, які започаткувала Гриневич у сфері Нової української школи. Політик додав, що партія має пропозиції щодо загальноосвітньої школи, але більшість з них розкривають і удосконалюють реформу НУШ.


Як формується Кабінет Міністрів України / Інфографіка 24 каналу

Хто такий Сергій Бабак? Доктор технічних наук, автор понад 60 наукових праць з економіки та технічних наук. Має 18 років наукового та викладацького стажу. 5 років був проректором приватного університету, 5 років очолював науковий центр Національної академії наук, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Директор освітніх програм аналітичного центру Український інститут майбутнього. Виступає за суттєве реформування системи освіти в Україні.

Долучився до команди кандидата у президенти Володимира Зеленського весною. Тоді Бабак навіть потрапив у конфуз через незнання математики. Так, він назвав "абсолютно реальними" розрахунки одного з експертів штабу Зеленського, який переконував, що для забезпечення зарплат вчителям на рівні 4 тисяч доларів на місяць вистачить тільки 200 мільйонів доларів на рік. Згодом команда Зеленського визнала помилковість цих розрахунків.

Пройшов до Верховної Ради ІХ скликання за списком "Слуги народу".